Aktiviteler

Alpine Skiing
Geniş kapsamlı beyaz alanlarda daha fazla macera arayanlar için alpin kayak turlarının gerçekleştirilebildiği bir çok parkur mevcuttur.  Ortalama 70 cm lik kar kalınlığı ile Kasım ile Nisan ayları arasında Mavrovo’da kayak yapma imkanı vardır. Alpine ve Nordic kategorilerinde Başlangıç, İleri Seviye ve Yarışma Seviyeleri için çok çeşitli parkurlar bulunmaktadır.

Snowboarding

Yamaçlarda uzun eğriler çizerek, karların içinden atlamak ve kar kristallerini yüzünüzde hissetmek.. Önünüzde Mavrovo gölü, kayağınızın altına serilen beyaz pistler. Gülün ve Eğlenin. Türkçe bilen asistanların da yer aldığı Mavrovo ekibi ile hayatın ve tatilin tadını çıkartın. Mavrovo’da snowboarding canlı deneyimler ile dağların yeniden tasarlanması anlamına gelen yeni bir boyut kazanmaktadır.

Nordic Skiing
Kros deneyimi ile farklı bir şekilde kar sevenler için Mavrovo pistleri eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Kros yeteneğinizi toplam uzunluğu 30 km olan bir çok parkurda test edebilirsiniz. Serbest tarzda her yıl şubat ayında düzenlenen Mavrovo Hatıra Yarışması da bu parkurda düzenlenmektedir.  Bu parkurların içindeki en ünlüsü hiç kuşkusuz 7,5 km uzunluğundaki “Mirna Dolina”dır.  (Huzur Vadisi)

Kayak Malzemeleri
Günlük 200.-Denar’dan (Yaklaşık 8.-TL) başlayan fiyatlarla kayak malzemelerinizi kiralayabileceğiniz kayak odası mevcuttur. 

Kayak Okulu

Tatmin edici bir kayak ruhu, bembeyaz kar ile örtülmüş bütün bir dağın ayağınızın altında serilmesinden daha heyecan verici olamaz. Güzellik ! Potansiyel!  Her seferinde saf güzelliğin vaat edildiği yukarıdan aşağıya doğru bir yolculuk.  Bu anlar sadece bir günü geçirmekle kalmayıp, yamaçlarda kayak yapanların hayatlarına değer katarlar. Dağları yalnız keşfetmek ödüllendirici gibi görünse de, genellikle kayak yapmak, okul programları, kayak kulüpleri, yarış ekipleri gibi gruplarla daha zevkli ve eğlencelidir. Kayağın birbirlerini tanımayan, birbirleri ile konuşmayan insanlar arasında bile derin bağlar oluşturmak gibi büyülü bir yeteneği vardır. Eğer sık sık kayak yapma imaknına sahipseniz, yaşam boyu sürecek dostluklardan oluşan bir koleksiyon birikiminiz var demektir. Bizim kesinlikle var !! Siz de bu büyülü dünya içinde yer almak isterseniz kayak ve snowboard eğitmenlerimiz size bu dünyanın kapısını açmayı vaat ediyor.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.