Ulaşım

Türk misafirlerin taleplerine cevap verebilmek amacıyla oluşturulmuş İstanbul çıkışlı otobüslü paketlerde kullanılan araçlar ve ikramlar konforlu bir seyahat için titizlikle seçilmiş, planlanan kalkış ve varış saatleri ile daha fazla kayak yapma fırsatı amaçlanmıştır.

İstanbul’dan otobüslü ulaşımda yolculuk; sınır geçiş işlemlerine göre değişiklik göstermekle ve molalarla birlikte yaklaşık 12 saat sürmektedir.  Makedonya Cumhuriyeti, Türk vatandaşlarına vize uygulamamakla beraber, karayolu ile yapılan yolculuklarda Yunanistan üzerinden geçildiği için çok girişli Şengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaporta vize yok.


Uçak biletini mil veya promosyon gibi fırsatlarla kendileri almış Türk misafirler için de özel bir paket yaratıldı, Ulaşım hariç olan bu pakette Üsküp Büyük İskender Havalimanından – Mavrovo’ya Perşembe ve Pazar günleri karşılıklı transfer imkanı, konaklama ve skipass ile birlikte pakete dahil edilmiştir. 

 

Pakete dahil transferler Perşembe ve Pazar günleri Pegasus Havayolları uçuşlarına göre gerçekleştirilecektir. Bunun dışındaki seferlerle seyahat edecek misafirlerimiz için cazip fiyatlı münferit transfer fırsatı sunulacaktır.


Aşağıdaki tabloda İstanbul  - Üsküp Büyük İskender Havalimanı arasındaki uçuşlar gösterilmektedir.